Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc kurs online

W sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu drugiego człowieka często uchylamy się od udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, ponieważ obawiamy się, że nasza wiedza jest niewystarczająca i możemy pogorszyć sytuację. Niepotrzebnie, dzięki naszym szkoleniom online z pierwszej pomocy przedmedycznej uzyskają Państwo cennych informacji, jak postępować w nagłych sytuacjach.

Kursy online z pierwszej pomocy przedmedycznej kierowane są jednakowo do nauczycieli, opiekunów pracujących z dziećmi, trenerów piłki nożnej, oraz do wszystkich tych, którzy na co dzień odpowiedzialni się za zdrowie i życie podopiecznych lub pracowników. Kurs online z pierwszej pomocy przedmedycznej przedstawiony jest w postaci przejrzystej prezentacji multimedialnej, która dodatkowo została wzbogacona o głos lektorski. Z niego poznają Państwo m.in. ocenę i zabezpieczenie pierwszej pomocy, zasady RKO, czy też udzielanie pierwszej pomocy dzieciom.

Aby uzyskać zaświadczenie zgodne z wymaganiami PIP i MEN, uczestnik szkolenia musi uzyskać wymaganą liczbę punktów z testu online. Należy wspomnieć, że dostęp do testu kończącego szkolenie jest nieograniczony czasowo, dlatego też można do niego podchodzić wielokrotnie.
Leave a Reply

Your email address will not be published.


Comment


Name

Email

Url